Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 68,4% sub estimat

Teste rapide Ag Covid 19

Număr anunț
SCN1083962
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.500 RON
Valoare atribuită
24.500 RON 68,4% sub estimat
Data publicării
01.04.2021 11:13
Anunț de atribuire
SCNA1052709
Termen limită
13.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109576

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 21 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ENGLOBER SRL CUI RO 17463468
Încă 18 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

24.500 RON

din 77.500 RON estimat 68,4%

Adjudecat la 31,6% din estimat · economie 53.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.