Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU FURNIZARE LAMPI DE ILUMINAT SI TUBURI LED

Număr anunț
SCN1083938
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.861,50 RON
Data publicării
01.04.2021 08:58
Anunț de atribuire
SCNA1054215
Termen limită
12.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109592

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 73.861,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lampa Led Alb intre 58-62x58-62 cm forma patrata 23.182,50 RON Anulat
2 Lampa echipata cu tuburi Led Alb 118-122x7-12 cm forma dreptung… 11.595 RON
3 Lampa Led Alb118-122x7-15 cm dreptunghiulara 16.689 RON
4 "Lampa Led Alb 58-62x7-15 cm dreptunghiulara " 4.617 RON
5 Lampa echipata cu tuburi Led Alb 58-62x7-12 cm dreptunghiulara 4.776 RON S.C. CESIVO S.R.L.
6 Tuburi led 120 cm 5.880 RON S.C. FRIGORIFICA S.R.L. S.R.L.
7 Tuburi led 60 cm 2.772 RON
8 Bec led E27 4.350 RON NEMAAD IMPEX S.R.L.

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRIGORIFICA SRL CUI RO 8662437
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CESIVO SRL CUI RO 6779296

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.