Atribuită Anunț de participare

Servicii de impaduriri la Ocolul Silvic Calafat- Dolj

Număr anunț
CN1034292
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
L.V.M. SRL (CUI 18710922)
Cod CPV
77231600-4 · Servicii de impadurire (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341.255,33 RON
Valoare atribuită
2.066.820,63 RON
Data publicării
31.08.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1065546
Termen limită
30.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 168-440020
Documentație de atribuire
DF1122610

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
L.V.M. SRL CUI RO18710922

Valoare atribuită

2.066.820,63 RON

din 1.341.255,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.