Atribuită Anunț de participare

Solutie de vulcanizat la rece+intaritor

Număr anunț
CN1034277
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MET CONSULTING SRL (CUI 16838462)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.900 RON
Valoare atribuită
77.220 RON
Data publicării
26.08.2021 07:53
Anunț de atribuire
CAN1066194
Termen limită
27.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122520

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MET CONSULTING SRL CUI RO 16838462
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

77.220 RON

din 42.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.