Atribuită
Anunț de participare
MATERIALE SANITARE 3
- Număr anunț
- CN1029802
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.061.410 RON
- Data publicării
- 03.04.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1063070
- Termen limită
- 05.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 066-170549
- Documentație de atribuire
- DF1109430
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 9.061.410 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FILME RADIOLOGICE DIFERITE MARIMI | 2.342.370 RON | PHM COMSERV S.R.L.,SH MEDICAL SRL | — |
| 2 | FILME TERMICE COMPATIBILE CU IMPRIMANTELE MULTIMEDIA HORIZON G1… | 6.719.040 RON | PHARMICS S.R.L. | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMICS SRL CUI RO 23200539
Subcontractanți 1
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.