Atribuită Anunț de participare

Furnizare utilaj pentru „DOTAREA SERVICIULUI DE GOSPODARIRE COMUNALA, COMUNA BOGDANESTI, JUDETUL VASLUI”

Număr anunț
SCN1084109
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDANESTI (CONSILIUL LOCAL BOGDANESTI) (CUI 4446686)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437.660,17 RON
Valoare atribuită
437.660 RON
Data publicării
05.04.2021 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1052451
Termen limită
15.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1109954

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

437.660 RON

din 437.660,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.