Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
executie lucrari pentru obiectivul "CENTRU DE FORMARE CONTINUA DE ABILITATI PRACTICE IN DOMENIUL SANATATE"
- Număr anunț
- CN1034412
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- INTERVENTIA NET SRL (CUI 28133082)
- Cod CPV
- 45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.306.102,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.073.892,83 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1068269
- Termen limită
- 05.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 171-443561
- Documentație de atribuire
- DF1123022
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERVENTIA NET SRL CUI 28133082
Terți susținători 1
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AD WEST CONSTRUCT SRL CUI RO34010106
Valoare atribuită
2.073.892,83 RON
din 2.306.102,01 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 232.209,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.