Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 83,9% sub estimat

Servicii de suport si mentenanta corectiva, preventiva si evolutiva pentru aplicatia QUADIENT Inspire

Număr anunț
CN1034295
Autoritate contractantă
ENGIE ROMANIA S.A. (CUI RO13093222)
Furnizor / câștigător
STAR STORAGE S.A. (CUI 13289912)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.332.045 RON
Valoare atribuită
214.000 RON 83,9% sub estimat
Data publicării
26.08.2021 11:47
Anunț de atribuire
CAN1075525
Termen limită
11.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122646

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INFORM LYKOS SA CUI RO 9030790

Valoare atribuită

214.000 RON

din 1.332.045 RON estimat 83,9%

Adjudecat la 16,1% din estimat · economie 1.118.045 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.