Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Consumabile pentru hemofiltrare/hemodializa/hemodiafiltrare compatibile cu aparatul de epurare extracorporala HF440
- Număr anunț
- CN1034363
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33181100-3 · Aparate de hemodializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.265.380 RON
- Valoare atribuită
- 2.219.720 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1064740
- Termen limită
- 05.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 171-444295
- Documentație de atribuire
- DF1122882
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
2.219.720 RON
din 2.265.380 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 45.660 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.