Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat
Cabluri de tracţiune şi cabluri de legături (gaşe)
- Număr anunț
- SCN1084057
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.328,83 RON
- Valoare atribuită
- 454.347,77 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2021 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1055054
- Termen limită
- 23.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109755
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 454.347,77 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 3 | LOT 3 Cablu tracţiune normal-mat | — | M.A.R.S.A.T | 218.447,77 RON |
| 4 | LOT 4 - Cablu tracţiune special W-S, 5. LOT 5 CHINGI TEXTILE | — | S.C. EL CAR S.R.L. S.R.L. | 6.384 RON |
| 6 | LOT 6 - Cablu ERC 1400 | — | MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT | 229.516 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Terți susținători 1
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
M.A.R.S.A.T. SA CUI RO 2157460
Terți susținători 1
COTRACO ROM SRL CUI RO 16999264
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EL-CAR SRL CUI RO 564549
Valoare atribuită
454.347,77 RON
din 546.328,83 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 91.981,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.