Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare -materiale sanitare – vata medicala
- Număr anunț
- CN1029998
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- CRAD-RO SRL (CUI 13920524)
- Cod CPV
- 33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.905 RON
- Valoare atribuită
- 66.925 RON
- Data publicării
- 06.04.2021 13:05
- Anunț de atribuire
- CAN1062790
- Termen limită
- 07.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1109972
Documente
Documentația de atribuire
- 1. MODEL Acord cadru-semnat.doc.p7m
- 2. MODEL CONTRACT-semnat.doc.p7m
- 3. FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- CAIET DE SARCINI vata-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1109972.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRAD-RO SRL CUI RO13920524
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SPD STAR SRL CUI RO 15965131
Valoare atribuită
66.925 RON
din 41.905 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro