Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat

Angrenaj conic reductor KPSD 1125+HA

Număr anunț
CN1034461
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.500 RON
Valoare atribuită
217.826,10 RON 13,0% sub estimat
Data publicării
01.09.2021 09:28
Anunț de atribuire
CAN1068408
Termen limită
07.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123146

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 2
SUPER AUTO GLASS CUI RO6747936
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

217.826,10 RON

din 250.500 RON estimat 13,0%

Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 32.673,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.