Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 91,0% sub estimat
Furnizare laptopuri, staţii de lucru şi unităţi de stocare
- Număr anunț
- CN1029918
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965.371,07 RON
- Valoare atribuită
- 86.988 RON 91,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.04.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1060473
- Termen limită
- 26.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 068-174031
- Documentație de atribuire
- DF1109644
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1109644.pdf
- RA-127324-A-04-LAPTOP-STATII-UNITATI-02-CAIET-SARCINI-V-2021-03-25-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-04-LAPTOP-STATII-UNITATI-03-INSTRUCTIUNI-OFERTANTI-V-2021-03-30-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-04-LAPTOP-STATII-UNITATI-04-DRAFT-CONTRACT-V-2021-03-29-semnat.doc.p7s
- RA-127324-A-04-LAPTOP-STATII-UNITATI-06-MODELE-FORMULARE-V-2021-03-25-semnat.doc.p7s
Loturi (3)
Estimat: 965.371,07 RON Adjudecat: 86.988 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | de produse - laptopuri | 709.291,20 RON | Anulat | — |
| 2 | de produse – staţii de lucru | 97.696,26 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 86.988 RON ↓11,0% |
| 3 | de produse – unităţi de stocare | 158.383,61 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Valoare atribuită
86.988 RON
din 965.371,07 RON estimat
91,0%
Adjudecat la 9,0% din estimat · economie 878.383,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.