Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,4% sub estimat

,,Echipamente pentru Laboratorul de genetică 6 LG FIX în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pentru cercetarea și monitorizarea complexă a mediului în aria fluviului Dunărea, REXDAN”, cod SMIS 127065.

Număr anunț
CN1034563
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196.084 RON
Valoare atribuită
50.183,86 RON 74,4% sub estimat
Data publicării
07.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1074595
Termen limită
08.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 175-455310
Documentație de atribuire
DF1123430

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 196.084 RON Adjudecat: 50.183,86 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Centrifugă de masă cu răcire, în cadrul proiectului cu titlul: … 39.588 RON Anulat
2 Vortex Multi-Spin în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem inte… 2.774 RON Novaintermed S.R.L. 1.349 RON ↓51,4%
3 Termobloc în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pen… 10.299 RON NITECH 8.900 RON ↓13,6%
4 Hotă PCR, în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pen… 16.932 RON Anulat
5 Ultracongelator , în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem inte… 47.656 RON Anulat
6 Spectrofotometru microvolum UV-VIS , în cadrul proiectului cu t… 78.835 RON Novaintermed S.R.L. 39.934,86 RON ↓49,3%

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

50.183,86 RON

din 196.084 RON estimat 74,4%

Adjudecat la 25,6% din estimat · economie 145.900,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.