Atribuită
Anunț de participare
CHINGI DE RIDICARE SI ANCORARE
- Număr anunț
- CN1030041
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- EL-CAR SRL (CUI 564549)
- Cod CPV
- 39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.105,04 RON
- Data publicării
- 07.04.2021 11:22
- Anunț de atribuire
- CAN1058326
- Termen limită
- 14.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110073
Documente
Documentația de atribuire
- 2 - Caiet de sarcini - Chingi de ridicare si ancorare - 2021.PDF.p7s
- 3 - Instructiuni ofertanti -CHINGI DE RIDICARE SI ANCORARE - 2021.docx.p7s
- 4 - Model AC, Anexa si Contract subsecvent - CHINGI DE RIDICARE SI ANCORARE - 2021.PDF
- 5 - Anexa 3 la draft contract -Conventie GDPR CHINGI DE RIDICARE SI ANCORARE - 2021.docx.p7s
- 6 - Modele FORMULARE - CHINGI DE RIDICARE SI ANCORARE - 2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1110073.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EL-CAR SRL CUI RO 564549
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFA CLUJ SRL CUI RO 8876716
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Kinetech Industry CUI 18947288
Valoare atribuită
26.105,04 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro