Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Upgrade solutie Acces si Control de la Distanta
- Număr anunț
- CN1030038
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
- Furnizor / câștigător
- FOCALITY SRL (CUI 23154424)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774.425,56 RON
- Valoare atribuită
- 760.411 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2021 10:54
- Anunț de atribuire
- CAN1060691
- Termen limită
- 18.05.2021 12:00
- Documentație de atribuire
- DF1109971
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
760.411 RON
din 774.425,56 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 14.014,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.