Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat

Contract de furnizare aparatura si echipamente medicale

Număr anunț
CN1034539
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.779.602 RON
Valoare atribuită
1.677.561 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
08.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067976
Termen limită
06.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 174-453231
Documentație de atribuire
DF1123371

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (19)

Estimat: 1.779.602 RON Adjudecat: 1.677.561 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de asistare a expectorațiilor 26.850 RON
2 Ecocardiograf 337.500 RON S.C. ELMED MEDICALS.R.L. 337.500 RON
3 Stimuplex 4.400 RON B.BRAUN MEDICAL SRL 3.950 RON ↓10,2%
4 Panou de Plumb mobil 34.800 RON S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. 34.800 RON
5 Masa tilt test- tensiune arteriala 40.000 RON Anulat
6 Sondă ecografie transesofagiană 4D Vivid 230.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 423.300 RON
7 Aparat incalzire pacient 6.700 RON
8 Targa linet 29.722 RON TEHNOPLUS MEDICAL 28.850 RON ↓2,9%
9 Aparat de măsurat indice gleznă-braț 11.000 RON BLUEBOX MEDICAL 10.800 RON ↓1,8%
10 Videorecorder pentru inregistrat- turn endoscopie 29.280 RON TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 26.900 RON ↓8,1%
11 Automat de colorare cu montator de lame inclus 155.200 RON HYPO TECH & CONSULTING SRL 155.190 RON
12 Ecograf 194.000 RON
13 Poligraf pneumologie 38.000 RON Air Liquide Vitalaire Romania 43.571 RON
14 Aparat de titrare a somnului 4.300 RON
15 Sistem ridicare pacient 45.000 RON LIAMED 45.000 RON
16 Ecograf cu transducer rectal și modul de urologie 271.600 RON SUPERMEDICAL SRL 247.500 RON ↓8,9%
17 Sistem laser operator calculi ureterali 310.200 RON
18 Teacă internă rezectoscop monopolar 3.050 RON KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 320.200 RON
19 Tijă Optică 30 grade 8.000 RON

Participanți · 18 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 15 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.677.561 RON

din 1.779.602 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 102.041 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.