Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
,,Furnizare energie electrică, inclusiv transport, sistem și distribuție”
- Număr anunț
- SCN1084207
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629.880 RON
- Valoare atribuită
- 602.310,52 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.04.2021 09:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1052611
- Termen limită
- 20.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110019
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Instructiuni pentru ofertanti _ Furnizare energie electrica 2021.doc.p7s
- 3. Caiet de sarcini _ Furnizare energie electrica 2021 .doc.p7s
- 4. Contract de achizitie publica de produse _Furnizare energie electrica 2021.docx.p7s
- 5. Formulare _ Furnizare energie electrica 2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1110019.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VEOLIA ENERGIE ROMÂNIA S.A. CUI RO 1595802
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WERK ENERGY SRL CUI RO17051718
Valoare atribuită
602.310,52 RON
din 629.880 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 27.569,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.