Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 77,4% sub estimat

“Asigurare impotriva incendiilor si a altor riscuri la instalatiile tehnice exploatate în cadrul RATBV S.A”

Număr anunț
CN1034588
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
UNIQA ASIGURARI SA (CUI 1813613)
Cod CPV
66515100-4 · Servicii de asigurare impotriva incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950,02 RON
Valoare atribuită
440 RON 77,4% sub estimat
Data publicării
06.09.2021 07:48
Anunț de atribuire
CAN1066377
Termen limită
05.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123453

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala

Valoare atribuită

440 RON

din 1.950,02 RON estimat 77,4%

Adjudecat la 22,6% din estimat · economie 1.510,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.