Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat

Furnizare vopsea conventionala, diluant si microbile

Număr anunț
SCN1084269
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
SWARCO VICAS S.R.L. (CUI 916670)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.753,40 RON
Valoare atribuită
77.542,80 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
08.04.2021 09:11
Anunț de atribuire
SCNA1051859
Termen limită
15.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110196

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

77.542,80 RON

din 80.753,40 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 3.210,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.