Atribuită
Anunț de participare
Dezinfectanti de tip TP2- Lotul 1: Dezinfectant rapid de nivel inalt pentru suprafete si aparatura medicala cu pulverizator si Lotul 2: Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete si aeromicroflora prin nebulizare si pulverizare pentru SCJUO
- Număr anunț
- CN1029925
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.574.246,80 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063150
- Termen limită
- 21.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 069-174620
- Documentație de atribuire
- DF1109781
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CAIET SARCINI DEZINFECTANTI NOU.pdf.p7s
- FisaDate_DF1109781.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 3.574.246,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant rapid de nivel inalt pentru suprafete si aparatura… | — | Romchim S.R.L. 5 contracte | 695.746,80 RON |
| Romchim S.R.L. · contract 2418 · 19.01.2023 | 207.900 RON | |||
| Romchim S.R.L. · contract 21502 · 14.09.2021 | 232.470 RON | |||
| Romchim S.R.L. · contract 21729 · 16.09.2021 | 75.600 RON | |||
| Romchim S.R.L. · contract 1289 · 17.01.2022 | 136.306,80 RON | |||
| Romchim S.R.L. · contract 36362 · 01.11.2022 | 43.470 RON | |||
| 2 | Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete si aeromicroflora … | — | Biostec Clinilab 5 contracte | 2.878.500 RON |
| Biostec Clinilab · contract 2419 · 19.01.2023 | 422.750 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 21501 · 14.09.2021 | 1.596.000 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 36361 · 01.11.2022 | 142.500 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 21727 · 16.09.2021 | 475.000 RON | |||
| Biostec Clinilab · contract 1288 · 17.01.2022 | 242.250 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIOSTEC CLINILAB SRL CUI RO 11324711
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCHIM SRL CUI RO 11307680
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Valoare atribuită
3.574.246,80 RON
din 1.990.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro