Atribuită Anunț de participare

Acord-Cadru de furnizare, transport, instalare, punere in functiune, instruire utilizare si service in perioada de garantie echipamente medicale

Număr anunț
CN1034665
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.734.444 RON
Valoare atribuită
3.098.774,56 RON
Data publicării
10.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1075013
Termen limită
27.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 177-460563
Documentație de atribuire
DF1123532

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 3.098.774,56 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoclav de capacitate mare (1 usa) TEHNOPLUS MEDICAL 573.174,56 RON
2 Autoclav de capacitate mare (2 usi) RAFI MEDICAL 560.000 RON
3 Camera termostat ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA S.R.L. 2 contracte 375.000 RON
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA S.R.L. · contract 218 · 01.03.2022 250.000 RON
ELECTRONIC APRIL APARATURA ELECTRONICA SPECIALA S.R.L. · contract 546 · 10.05.2022 125.000 RON
4 Aparat digital de radiologie fix MEDIST IMAGING & P.O.C. 2 contracte 1.590.600 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 219 · 01.03.2022 1.060.400 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract 545 · 10.05.2022 530.200 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.098.774,56 RON

din 2.734.444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.