Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de furnizare de reactivi de laborator pentru PCR
- Număr anunț
- CN1034587
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.975.078,40 RON
- Valoare atribuită
- 14.510.682,77 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1065129
- Termen limită
- 01.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 176-456179
- Documentație de atribuire
- DF1123456
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la caietul de sarcini - reactivi PCR.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - reactivi PCR.pdf.p7s
- Contract subsecvent - reactivi PCR.doc.p7s
- FisaDate_DF1123456.pdf
- Formular de oferta - reactivi PCR.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 14.510.682,77 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit de detecţie COVID-19 prin Real-Time PCR | — | DIAMEDIX IMPEX 2 contracte | 3.930.070,40 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 7149 · 20.12.2021 | 171.670,40 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 578 · 01.02.2022 | 3.758.400 RON | |||
| 2 | Kit extracţie automată AND/ARN viral - teste Mag Core | — | DIAMEDIX IMPEX 2 contracte | 4.200.883,79 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 5754 · 11.10.2021 | 131.496 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1144 · 24.02.2022 | 4.069.387,79 RON | |||
| 3 | Kit extracţie automat AND/ARN viral - teste croBEE | — | DIAMEDIX IMPEX | 404.804,84 RON |
| 4 | Kit extracţie manuală AND/ARN viral cu tampoane uscate | — | DIAMEDIX IMPEX | 5.974.923,74 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
14.510.682,77 RON
din 5.975.078,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro