Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,8% sub estimat

Furnizare echipamente medicale 5 - POIM

Număr anunț
CN1034630
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035.140 RON
Valoare atribuită
248.000 RON 87,8% sub estimat
Data publicării
10.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1064443
Termen limită
28.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 176-456449
Documentație de atribuire
DF1123732

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 2.035.140 RON Adjudecat: 248.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lampa cu UVC pentru dezinfectie 1.750.000 RON Anulat
2 Dispozitiv pentru dezinfectia aerului 31.800 RON Anulat
3 Sistem de filtrare a aerului pentru sali de operatie, saloane A… 68.340 RON BIO HYGIENE SRL 68.000 RON ↓0,5%
4 Ventilator de transport compatibil RMN 185.000 RON ALPHA MEDICAL S.R.L. 180.000 RON ↓2,7%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004

Valoare atribuită

248.000 RON

din 2.035.140 RON estimat 87,8%

Adjudecat la 12,2% din estimat · economie 1.787.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.