Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Contract de furnizare Soluție colaborare audio-video tip 2

Număr anunț
CN1034808
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
48511000-3 · Pachete software de comunicatii electronice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374.203,36 RON
Valoare atribuită
373.153 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
10.09.2021 19:55
Anunț de atribuire
CAN1070173
Termen limită
11.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124256

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

373.153 RON

din 374.203,36 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.050,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.