Atribuită
Anunț de participare
Up-gradare pachet software integrat de modelare și simulare numerică disciplinară și multidisciplinară
- Număr anunț
- CN1034732
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- INAS SA (CUI 2319694)
- Cod CPV
- 48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.176 RON
- Valoare atribuită
- 441.000 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 08:53
- Anunț de atribuire
- CAN1070120
- Termen limită
- 11.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1123952
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INAS SA CUI RO 2319694
Valoare atribuită
441.000 RON
din 441.176 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro