Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Furnizare anvelope

Număr anunț
CN1034724
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
FRONTIER INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 5953148)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180.610 RON
Valoare atribuită
1.168.330 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
14.09.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1068326
Termen limită
14.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 178-462994
Documentație de atribuire
DF1123879

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296

Valoare atribuită

1.168.330 RON

din 1.180.610 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 12.280 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.