Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

Servicii de proiectare tehnica si executie lucrari la obiectivul de investitie „ALIMENTAREA CU GAZE NATURALE A COMUNEI COȚOFĂNEȘTI, SAT BÂLCA, BORȘANI, JUDEȚUL BACĂU”

Număr anunț
CN1034720
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
Furnizor / câștigător
HABAU S.R.L. (CUI 13092995)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.255.933,64 RON
Valoare atribuită
17.879.262,29 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
08.09.2021 18:31
Anunț de atribuire
CAN1079327
Termen limită
18.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1123950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HABAU S.R.L. CUI RO 13092995
Terți susținători 1
PSE Engineering GmbH CUI DE 234590192
Subcontractanți 9
CAPITAL INVEST SRL CUI RO 22227226
DROMCONS SRL CUI 15624428
EGAS SRL CUI RO 24455891
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
METAN GRUP SRL CUI 7626240
REVIVO SRL CUI RO15857369
TERRATECHNIK SRL CUI 19142537
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INSPET SA CUI RO 1357410
Subcontractanți 5
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700
ROCONSULT TECH SRL CUI RO 19007743
TIAB SA CUI RO 1555115
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AVI PROD GRUP SRL CUI RO 14410850
Subcontractanți 3
PROTELCO SA CUI 8606690
SOPMET SA CUI RO 444496
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

17.879.262,29 RON

din 18.255.933,64 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 376.671,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro

Deschise acum pe acest cod

17 licitații deschise pe 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de a…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.