Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare unităţi mobile pentru transportul deşeurilor rezultate de la staţiile de pompare ape uzate cod SV-F8

Număr anunț
CN1034711
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005.309 RON
Valoare atribuită
1.998.297 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
13.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1074680
Termen limită
18.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 178-464615
Documentație de atribuire
DF1123753

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275

Valoare atribuită

1.998.297 RON

din 2.005.309 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 7.012 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.