Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,6% sub estimat
Baterii de acumulatori
- Număr anunț
- CN1034828
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.875.375 RON
- Valoare atribuită
- 1.507.212 RON 19,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.09.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1068773
- Termen limită
- 21.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 181-471854
- Documentație de atribuire
- DF1124198
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEMA ENERGY S.A. CUI RO 14389359
Valoare atribuită
1.507.212 RON
din 1.875.375 RON estimat
19,6%
Adjudecat la 80,4% din estimat · economie 368.163 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.