Anulată
Anunț de participare
Contract achizitie publica: Achizitionarea de echipamente IT
- Număr anunț
- CN1034850
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA SOCIETATEA ROMANA DE CARDIOLOGIE (CUI 5679116)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.978,88 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 16:39
- Anunț de atribuire
- CAN1065059
- Termen limită
- 25.10.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1124259
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Estimat: 15.978,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SSD EXTERN | 1.038,66 RON | Anulat | — |
| 2 | ROUTER | 1.060,90 RON | Anulat | — |
| 3 | Network storage | 1.982,31 RON | Anulat | — |
| 4 | UPS | 1.647,90 RON | Anulat | — |
| 5 | Multifunctionala | 1.890,75 RON | Anulat | — |
| 6 | Laptop | 5.452,10 RON | Anulat | — |
| 7 | Sistem All-in-One / PC Desktop | 2.906,26 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.