Atribuită Anunț de participare

Furnizare Reactivi Chimici

Număr anunț
SCN1084448
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340.968 RON
Valoare atribuită
346.315,69 RON
Data publicării
13.04.2021 08:07
Anunț de atribuire
SCNA1052533
Termen limită
22.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110525

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Adjudecat: 346.315,69 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR GAZOMETRIE TIP GASTAT-NAVI
2 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR COAGULARE TIP HEMOCHRON SIGNAT…
3 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR COAGULARE TIP SYSMEX CA - 660 DIAMEDIX IMPEX 45.198,54 RON
4 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR IONOGRAME TIP DIESTRO BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC S.R.L. 21.065 RON
5 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR TIP PATHFAST SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 168.841,15 RON
6 REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR IMUNOLOGIE TIP ARCHITECT-I 1000 A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 73.211 RON
7 REACTIVI COMPATIBILI CU ECHIPAMENTUL DETERMINARE PCR TIP QUIK R… Jensen Pharma SRL 38.000 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JENSEN PHARMA SRL CUI 33391932
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

346.315,69 RON

din 340.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.