Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de "Echipamente IT" in cadrul proiectului „Parteneriat pentru transferul de tehnologii inovative și materiale avansate în domeniul artelor vizuale (producție, conservare, restaurare)”, (ID: P_40_374, COD MY SMIS: 105765)
- Număr anunț
- CN1030086
- Autoritate contractantă
- BIO NERA PLANT SRL (CUI RO33365305)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566.805,28 RON
- Valoare atribuită
- 566.554 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1057991
- Termen limită
- 14.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 071-180503
- Documentație de atribuire
- DF1110261
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Valoare atribuită
566.554 RON
din 566.805,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro