Atribuită
Anunț de participare
Servicii privind elaborarea documentatiei tehnico-economice pentru obiectivului de investitii "Coridor de mobilitate urbană în orașul Stei"
- Număr anunț
- CN1030121
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- COFIDO SRL (CUI 16282137)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409.183,67 RON
- Valoare atribuită
- 409.000 RON
- Data publicării
- 13.04.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1060266
- Termen limită
- 17.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 073-185010
- Documentație de atribuire
- DF1110390
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COFIDO SRL CUI 16282137
Valoare atribuită
409.000 RON
din 409.183,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro