Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,0% sub estimat
Furnizare manusi examinare nitril
- Număr anunț
- SCN1084568
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.500 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2021 17:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1052445
- Termen limită
- 21.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110803
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COSMO MEDICAL SRL CUI 34669876
Valoare atribuită
31.500 RON
din 42.000 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 10.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.