Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat

Execuția lucrărilor de modernizare, a drumurilor de interes local, în localitatea Sânmartinul Sârbesc în cadrul proiectului „Modernizare străzi în localitatea Sânmartinul Sârbesc, comuna Peciu Nou, județul Timiș”

Număr anunț
SCN1084567
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
OPREFIB CONSTRUCT 2016 SRL (CUI 36808008)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158.573,19 RON
Valoare atribuită
1.041.432,30 RON 10,1% sub estimat
Data publicării
14.04.2021 17:13
Anunț de atribuire
SCNA1056017
Termen limită
11.05.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1110811

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TRANSMIRCAM R.W.S. CUI RO31058207
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.041.432,30 RON

din 1.158.573,19 RON estimat 10,1%

Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 117.140,89 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.