Atribuită
Anunț de participare
Servicii de curățenie pentru spatiile deținute de Ministerul Transporturilor și Infrastructurii în clădirea Palat CFR, din București B-dul Dinicu Golescu nr.38, sector 1, în suprafață de 13.156,22 mp.
- Număr anunț
- SCN1084566
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- CENTRO INVEST CONSULT SRL (CUI 19066715)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579.831,93 RON
- Valoare atribuită
- 989.411,40 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 17:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1053153
- Termen limită
- 27.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110737
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini Curatenie-semnat.PDF.p7m
- FisaDate_DF1110737.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7m
- Model acord curatenie-semnat.pdf.p7m
- Model contract subsecvent-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENTRO INVEST CONSULT SRL CUI RO 19066715
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRIBO CLEAN SERVICES SRL CUI RO 26520295
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO CONSTRUCT SA CUI RO14882178
Valoare atribuită
989.411,40 RON
din 579.831,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro