Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,3% sub estimat
Medicamente de uz uman
- Număr anunț
- SCN1084551
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PSIHIATRIE NUCET (CUI 15579475)
- Furnizor / câștigător
- SINAPIS S.R.L. (CUI 1727938)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339.953,70 RON
- Valoare atribuită
- 203.040,16 RON 40,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2021 11:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1052058
- Termen limită
- 22.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110671
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Adjudecat: 203.040,16 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Medicamente pentru sistemul nervos si organe senzoriale | — | — | |
| 2 | Antiinfectioase generale | — | — | |
| 3 | Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni | — | — | |
| 4 | Medicamente pentru organele hematopoietice si sistemul cardiova… | — | — | |
| 5 | Medicamente pentru sistemul respirator | — | SINAPIS | 203.040,16 RON |
| 6 | Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism | — | — | |
| 7 | Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul muscul… | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SINAPIS S.R.L. CUI RO1727938
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADEN FARM SRL CUI 18216253
Valoare atribuită
203.040,16 RON
din 339.953,70 RON estimat
40,3%
Adjudecat la 59,7% din estimat · economie 136.913,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.