Atribuită
Anunț de participare
Materiale didactice simulare diverse proceduri medicale
- Număr anunț
- SCN1084543
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 39162000-5 · Material de instruire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.990,96 RON
- Valoare atribuită
- 361.958 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 10:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1052506
- Termen limită
- 26.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110606
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Valoare atribuită
361.958 RON
din 361.990,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro