- Număr anunț
- SCN1084526
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
- Furnizor / câștigător
- STA-CO SRL (CUI 1718417)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.999,50 RON
- Valoare atribuită
- 404.935,20 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1052672
- Termen limită
- 21.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110581
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1110581.pdf
- formulare.pdf.p7s
- model acord cadru+co.subs..pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STA-CO SRL CUI R1718417
Valoare atribuită
404.935,20 RON
din 203.999,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro