Atribuită
Anunț de participare
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1084521
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.920,15 RON
- Valoare atribuită
- 205.689,40 RON
- Data publicării
- 14.04.2021 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1052944
- Termen limită
- 22.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110609
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini div prod al.pdf.p7s
- contract subsecvent model alim.pdf.p7s
- FisaDate_DF1110609.pdf
- formulare div prod al .pdf.p7s
- formular of th div prod al.pdf.p7s
- instr ofertanti div prod al.pdf.p7s
- model acord cadru alimente.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
205.689,40 RON
din 102.920,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro