Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Modernizare statie de 20 KV CHE Tarnita
- Număr anunț
- CN1030293
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 45259900-6 · Modernizare a statiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.906.466,11 RON
- Valoare atribuită
- 2.760.790 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2021 16:09
- Anunț de atribuire
- CAN1061372
- Termen limită
- 17.05.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110865
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
INVEST SERVICII COMERCIALE SRL CUI RO 226742
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMRANADO SRL CUI RO 2308253
Valoare atribuită
2.760.790 RON
din 2.906.466,11 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 145.676,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.