Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 64,0% sub estimat

Contract servicii de exploatare masa lemnoasa O.S. Verbila - D.S. Prahova

Număr anunț
CN1034939
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FAMYLY FOREST SRL (CUI 21166953)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.500 RON
Valoare atribuită
17.820 RON 64,0% sub estimat
Data publicării
15.09.2021 16:05
Anunț de atribuire
CAN1066243
Termen limită
21.10.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124534

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 49.500 RON Adjudecat: 17.820 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Ver… 17.820 RON FAMYLY FOREST 17.820 RON
2 Servicii de exploatare forestieră in cadrul Ocolului Silvic Ver… 31.680 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAMYLY FOREST SRL CUI 21166953

Valoare atribuită

17.820 RON

din 49.500 RON estimat 64,0%

Adjudecat la 36,0% din estimat · economie 31.680 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.