Atribuită
Anunț de participare
Achizitie sistem integrat de comunicații voce-videoconferință e-mail-în cadrul proiectului ,, Infrastructura de comunicații -COMINF
- Număr anunț
- CN1034932
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
- Cod CPV
- 32524000-2 · Sistem de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.359.956 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1073149
- Termen limită
- 26.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 183-475311
- Documentație de atribuire
- DF1124465
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 11973883
Valoare atribuită
1.359.956 RON
din 1.360.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro