Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
SISTEM DE DIGESTIE CU MICROUNDE
- Număr anunț
- SCN1084581
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.000 RON
- Valoare atribuită
- 94.000 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2021 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1053299
- Termen limită
- 28.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110734
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROFAROM SRL CUI RO 516231
Valoare atribuită
94.000 RON
din 95.000 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.