Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
ANVELOPE AUTOBUZE
- Număr anunț
- SCN1084716
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- VIOSTAR COM SRL (CUI 7861903)
- Cod CPV
- 34352200-1 · Pneuri pentru autobuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617.800 RON
- Valoare atribuită
- 547.290 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2021 20:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1052530
- Termen limită
- 28.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1111013
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOSTAR COM SRL CUI RO 7861903
Valoare atribuită
547.290 RON
din 617.800 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 70.510 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.