Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat

Achizitie echipamente multifunctionale de copiere si scanare

Număr anunț
SCN1084715
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478.151,26 RON
Valoare atribuită
382.750 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
16.04.2021 20:21
Anunț de atribuire
SCNA1052789
Termen limită
27.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1111054

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
2M DIGITAL SRL CUI RO 12511050

Valoare atribuită

382.750 RON

din 478.151,26 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 95.401,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.