Atribuită
Anunț de participare
Achizitia de calculatoare (2 statii de lucru fixe), finanțate în cadrul Programului Operațional Comun România – Moldova, Proiectul THOR - ”Cooperare Regională pentru prevenirea și combaterea criminalității transfrontaliere România - Moldova”
- Număr anunț
- CN1035024
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.808 RON
- Valoare atribuită
- 3.808 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1067787
- Termen limită
- 25.10.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 184-478103
- Documentație de atribuire
- DF1124709
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
3.808 RON
din 3.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro