Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

ACHIZITIA DE APARATURA MEDICALA SI ACCESORII

Număr anunț
CN1035018
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.572.842,70 RON
Valoare atribuită
13.545.740 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
22.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067451
Termen limită
20.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 184-478159
Documentație de atribuire
DF1124693

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 13.572.842,70 RON Adjudecat: 13.545.740 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecocardiograf ultraperformant cu 8 sonde 5.380.000 RON
2 Ecograf performant aplicatii cardiovasculare 3.780.000 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 11.786.000 RON
3 Ecograf portabil multidisciplinar 2.640.000 RON
4 Electrocardiograf 12 canale 265.000 RON HELLIMED 255.500 RON ↓3,6%
5 Analizor de gaze sanguine, tip 1 546.300 RON COMINF SRL 546.300 RON
6 Analizor de gaze sanguine, tip 2 108.000 RON MEDICARE SOLUTIONS 108.000 RON
7 Echipament automat de coagulare tip POC 416.942,70 RON SYNTTERGY CONSULT 413.340 RON ↓0,9%
8 Aparat mobil pentru managementul heparinoterapiei, monitorizare… 436.600 RON MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS 436.600 RON

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMINF SRL CUI RO 7586277
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

13.545.740 RON

din 13.572.842,70 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 27.102,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.