Atribuită
Anunț de participare
Rampe cu 5 posturi pentru injectomate – 20 bucati
- Număr anunț
- SCN1084671
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33194100-7 · Aparate si instrumente pentru perfuzie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.000 RON
- Valoare atribuită
- 380.000 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1052685
- Termen limită
- 27.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1110906
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
380.000 RON
din 380.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro